Grupa informacyjno-edukacyjna dla osób doznających przemocy

Zespół Pracy Socjalnej ds.przeciwdziałania przemocy w rodzinie, kryzysom, trudnościom opiekuńczo – wychowawczym, zaprasza do udziału w GRUPIE INFORMACYJNO-EDUKACYJNEJ DLA OSÓB DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY.

Uczestnictwo w grupie umożliwia uzyskanie informacji dotyczących zjawiska przemocy. Zapewnia również wsparcie, pomoc w odbudowaniu utraconej stabilizacji i bezpieczeństwa, przeciwdziała poczuciu osamotnienia i odizolowania.

Jeśli do tej pory obawiałaś/eś  się wyjść ze swoim problem gdziekolwiek na zewnątrz, potrzebujesz wzmocnienia w Tobie odwagi i energii do podejmowanych działań, to uczestnictwo w grupie jest właśnie dla Ciebie.

Spotkania GRUPY INFORMACYJNO-EDUKACYJNEJ DLA OSÓB DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY począwszy od dnia 06.10.2022 r. będą odbywać się w każdy czwartek:

  • w godzinach od 10:00 do 11:30 w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach przy ul. Fiołkowej 26.

Celem zgłoszenia chęci uczestnictwa w grupie prosimy o kontakt ze specjalistą pracy z rodziną panią Karoliną Ploska tel: (32) 234-22-70 lub (32) 300-01-11

logotyp - grupa informacyjno-edukacyjna dla osób doznających przemocy plakat - grupa informacyjno-edukacyjna dla osób doznających przemocy