Kategorie

Archiwalne

Telefon pogadania

Szanowni Państwo,

Telefon Pogadania to inicjatywa Stowarzyszenia ”TELEFON POGADANIA” z siedzibą w Łodzi, która powstała, aby łączyć osoby, które czują się samotne i wykluczone albo po prostu potrzebują się wygadać, z wolontariuszami gotowymi ich wysłuchać, podzielić się dobrym słowem i po prostu spędzić razem trochę czasu.
Rozmowa możliwa jest pod numerem 22 255 22 50 (koszt połączenia wg stawek operatorów) lub 800 012 005 (bezpłatnie). Wolontariusze pełnią dyżury codziennie (także w niedziele i święta) między 11.00 a 20.00.
Każdy, kto czuje taką potrzebę, może zadzwonić i opowiedzieć, o tym, co jest dla niego ważne, co go trapi lub sprawia mu radość albo po prostu podzielić się tym, jak upływa mu dzień.
Wolontariusze ”TELEFONU POGADANIA” często mają kontakt z osobami, które swój stan określają jako “samotność w tłumie”, tymczasem nawet jedna rozmowa dziennie z drugą osobą istotnie łagodzi skutki poczucia izolacji i smutku. Stowarzyszeniu bardzo zależy, aby dotrzeć ze swoją ofertą do wszystkich potrzebujących.
Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na: