Kategorie

Archiwalne

Skoro nie możemy się spotkać, porozmawiajmy przez telefon!

Od dzisiaj w siedzibie głównej Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach znajdą Państwo aparat telefoniczny za pośrednictwem którego, bez konieczności kontaktu osobistego, połączą się Państwo z wybranymi pracownikami Ośrodka.

Nie wszyscy mają telefon, wszystkich zaś dotyka problem pandemii. Wychodząc naprzeciw rzeczywistości przygotowujemy usługi w ich alternatywnych, bezpiecznych dla zdrowia wersjach.

Od dzisiaj w siedzibie głównej Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach, na ul. Górnych Wałów 9 znajdą Państwo aparat telefoniczny za pośrednictwem którego, bez konieczności kontaktu osobistego, połączą się Państwo z wybranymi pracownikami Ośrodka. Bez konieczności posiadania swojego telefonu.

Dzięki usłudze TELE!OPS będzie można uzyskać informacje na temat zasiłków rodzinnych czy dodatków mieszkaniowych. Pracownicy Kancelarii udzielą informacji o możliwości odbioru korespondencji. Gotowi do rozmowy będą pracownicy socjalni do spraw bezdomności. Za pośrednictwem naszego telefonu dostępni będą również pracownicy Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wszystkie informacje i szczegółowa instrukcja obsługi telekomu znajduje się na grafikach. Skoro nie możemy się spotkać, porozmawiajmy przez telefon!