Kategorie

Archiwalne

Miejski Punkt Zbiórki Darów nieczynny 12–13 marca

Miejski Punkt Zbiórki Darów dla uchodźców z Ukrainy nie będzie działał w sobotę i niedzielę 12–13 marca. Dary i paczki będą przyjmowane i wydawane po weekendzie – od godz. 10.00 w poniedziałek 14 marca.

Dary rzeczowe do Areny Gliwice (ul. Akademicka 50, wejście E) będzie można przynosić do piątku 10 marca do godz. 20.00. W sobotę i niedzielę wyjątkowo, ze względu na zaplanowaną wcześniej dużą imprezę w Arenie (Hot Wheels Monster), Miejska Zbiórka Darów nie będzie prowadzona.

Od poniedziałku 14 marca Miejski Punkt Zbiórki Darów w Arenie Gliwice będzie działał zgodnie z harmonogramem. Dary będzie można przynosić od poniedziałku do piątku między godz. 10.00 a 20.00 oraz w soboty i niedziele od godz. 12.00 do 18.00.

Uchodźcy z Ukrainy oraz mieszkańcy, którzy goszczą ich w swoich domach, mogą zgłaszać zapotrzebowanie na wsparcie rzeczowe poprzez elektroniczny formularz:

forms.gle/g5cdVTWmAzXXUp6V9

Jeżeli wskazane rzeczy będą znajdowały się w magazynie darów, wolontariusze skontaktują się i podadzą termin odbioru paczki z Areny Gliwice.

Miejska Zbiórka Darów dla uchodźców z Ukrainy jest koordynowana przez Stowarzyszenie GTW.

źródło: gliwice.eu