Kategorie

Archiwalne

Informacja nt. grupy informacyjno-edukacyjnej dla osób doznających przemocy

Zespół Pracy Socjalnej ds.przeciwdziałania przemocy w rodzinie, kryzysom, trudnościom opiekuńczo – wychowawczym, zaprasza do udziału w GRUPIE INFORMACYJNO-EDUKACYJNEJ DLA OSÓB DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY.

Uczestnictwo w grupie umożliwia uzyskanie informacji dotyczących zjawiska przemocy. Zapewnia również wsparcie, pomoc w odbudowaniu utraconej stabilizacji i bezpieczeństwa, przeciwdziała poczuciu osamotnienia i odizolowania.

Jeśli do tej pory obawiałaś/eś  się wyjść ze swoim problem gdziekolwiek na zewnątrz, potrzebujesz wzmocnienia w Tobie odwagi i energii do podejmowanych działań, to uczestnictwo w grupie jest właśnie dla Ciebie.

Spotkania GRUPY INFORMACYJNO – EDUKACYJNA DLA OSÓB DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY począwszy od dnia 04.11.2021 r. będą odbywać się w każdy czwartek w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach przy ul. Fiołkowej 26 w godzinach od 10:00 do 11:30.

Celem zgłoszenia chęci uczestnictwa w grupie prosimy o kontakt ze specjalistą pracy z rodziną panią Karoliną Ploska tel: 32 234-22-70 lub 32 300-01-11.

plakat - grupa informacyjno-edukacyjna dla osób doznających przemocy